Інформаційна сторінка

Куп’янського дошкільного навчального закладу – ясла-садок - №15 комбінованого типу

Куп’янської міської ради Харківської області

/Files/images/главная.jpg

Повна назва : Куп’янський дошкільний навчальний закладд – ясла-садок - №15 комбінованого типуКуп’янської міської ради Харківської області

Скорочена: ДНЗ №15

Тип ДНЗ: комбінований

Форма власності: комунальна

Тип місцевості: м.Куп’янськ

Поштова адреса: 63736, смт. Ківшарівка

Завідувач:Березюк Валентина Степанівна

Мова навчання: українська

Кількість персоналу – 51

Кількість дітей –185

Кількість груп: 10

Режим роботи: 9 годин

Групи цілодобового перебування: -----

Телефони: 0574264209

E-mail:dnz15@goroo.org.ua

Сайт: http://www.kupiansk-dnz15.edu.kh.ua

Нормативна наповнюваність: 295

Прийнятих заявок: ------

Заявок від пільговиків: ------

Історія закладу

28 вересня 1984 року, в селищі ливарників Ківшарівка, що на Куп'янщині, розпочав свою роботу дошкільний навчальний заклад "Дельфін", який побудовано за типовим проектом, розраховано на 14 груп та 295 дитячих місць.

Від початку будівництва і до цієї пори керує закладом завідувач Березюк Валентина Степанівна - досвідчений педагог дошкільної освіти, спеціаліст «Вищої категорії», «Відмінник освіти»

За цей час «Дельфін» виховав не одне покоління дітей і зараз наші колишні вихованці залюбки водять до нас своїх власних малят

Для дітей створені необхідні умови для якісної організації життєдіяльності. Функціонують музична та спортивна зала, логопедичний кабінет. Групи естетично оформлені, затишні, впорядковані меблями відповідно до віку дітей, відповідають гігієнічним та санітарним вимогам. Предметно - ігрове середовище сприяє всебічному розвитку вихованців. В групах оформлені осередки для сюжетно-рольових ігор, образотворчої діяльності, природи, книгарня, куточки усамітнення та інше. Ігрові осередки обладнані в достатній кількості навчальним та ігровим матеріалом. Всі групи обладнані музичними програвачами для музичного супроводу занять. Для вирішення питань пізнавального розвитку в закладі оформлено осередок інтелектуального розвитку, кімната народознавства, кімната для організації ігор з водою та піском.

В управлінській, методичній та в навчально-виховній роботі з дітьми широко використовуються технічні засоби навчання. В дошкільному закладі оформлено відео кімнату з проектором, DVD програвачем та великим екраном, в якому проходять перегляди відео занять, фільмів, мультфільмів, мультимедійних презентацій на різну тематику.

В квітні 2015 року дошкільний навчальний заклад відсвяткував своє 30 річчя. Завдяки спільній роботі обласного і місцевого керівництва Куп'янської міської ради і особисто мера Демченко В.В. заклад отримав у подарунок нову котельню на твердому паливі, яка забезпечить тепло і затишок нашій оселі.

Колектив закладу - це союз досвідчених професіоналів і молодих фахівців, які знаходяться в постійному творчому пошуку. Всі вони майстри своєї справи, ефективно впроваджують сучасні інноваційні технології, активно і результативно беруть участь в різних конкурсах, семінарах, виставках-презентаціях, діляться досвідом роботи на сторінках періодичних видань. Кінцевим результатом навчально-виховної роботи педагогічного колективу є проведення показових занять у закладі, міських методоб`єднань, творчих звітів, участь у міських та обласних конкурсах, виставках-презентаціях педагогічних ідей та технологій.

Дошкільна освіта - перша ланка у неперервній системі освіти, тому наш колектив розуміє, від того, який „старт" буде дано малюкові, значною мірою залежатимуть якість та динаміка особистісного розвитку, життєві установки та світорозуміння дорослої людини.

Основні досягнення

За підсумками діяльності колективу закладу за 2015/2016 навчальний рік:

Вихователь англійської мови Чала М.А. зайняла І місце по Харківській області у Всеукраїнському фестивалі-огляді кращого досвіду роботи з навчання англійської мови у дошкільних навчальних закладах «Hello, English».

Вихователь Хмеленко Я.В. гідно представила свій досвід роботи у міському щорічному конкурсі педагогічної майстерності «Вихователь-року» и стала його дипломантом.

Досвід роботи закладу «Волонтерський рух в дошкільному навчальному закладі, як чинник відродження доброчинності, основ громадського виховання» було опубліковано у фаховому виданні Харківської академії неперервної освіти - науково-методичному журналі «Джерело» в розділі «Інноваційні практики розвитку життєвої компетентності дитини дошкільного віку».

На високому рівні проведено ММО для вихователів ДНЗ та педагогів гімназії №2 у формі інтелектуального шоу «Що? Де? Коли?» «Рання профорієнтація дошкільників засобами економічного виховання».

Дитячий хореографічний гурток ДНЗ «Промінчики» отримав диплом «За оригінальність ідеї» та грошову винагороду в сумі 10000грн за участь в Другому флешмобі, присвяченому відкриттю нового дитячого футбольного сезону «Мрія»-2016.

Протягом 2015/2016 н.р. було завершено реалізацію міні-проекту з модернізації закладів освіти відповідно до отриманого сертифікату про включення до програми НЕФКО: термомодернізація будівлі закладу.

Така діяльність колективу сприяє підвищенню авторитету, налагодженню дружніх стосунків з родинами, створенню належного іміджу закладу, виробленню єдиних методів та підходів до виховання дітей.

Кiлькiсть переглядiв: 91