Повернутися до звичайного режиму

Підготуйте дитину до дитячого садка.

Ви вирішили віддати свою дитину до дошкільного закладу або в групу раннього віку. Утім, постає запитання: як сприйме дитина те, що мама, яка була завжди поруч, тепер з'являтиметься лише ввечері, а замість неї потрібно бути з вихователем та ще з десятком інших хлопчиків та дівчаток, кожен з яких також вимагає уваги. Отже, відбувається адаптація, і що це таке? (Див. вкладення "Пыдготуйте дитину до дитячого садка")

Вплив батьків на виховання дитини

Виховання у сім´ї ґрунтується передусім на авторитеті батьків, оскільки для дитини перших років життя зміст їх авторитету, за словами А. Макаренка, полягає в тому, що він не вимагає ніяких доказів, приймається нею як безсумнівна гідність старшого, як його сила і цінність. Авторитет (лат. autoritas — влада) реалізує себе у впливі особи, життєвому досвіді, заснованому на знаннях, моральних чеснотах.(Див. вкладення "Вплив батьків на виховання дитини")

АДАПТАЦІЯ. ЯК ЇЇ ПОЛЕГШИТИ

Дитина вперше приходить до дитячого садка. Вона потрапляє у колектив однолітків і, можливо, вперше відчуває себе відірваною від рідних їй людей. Ось коли починають виникати проблеми, і фізичні, і духовні. Тож поговоримо про них.(Див. вкладення "Адаптація")

ДИТИНА ЙДЕ В ШКОЛУ

Дитина йде в школу …. А чи готова вона? Як сказав мудрий чоловік, учень, який навчається без бажання, схожий на птаха без крил. Від того, якими будуть перші дні вашого маленького синочка чи донечки, настільки добре вони себе будуть почувати в школі, залежить багато що в їх майбутньому житті.(Див. вкладення "Дитина йде в школу")

Кiлькiсть переглядiв: 69